Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
350 000 € 5 380 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
950 000 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
650 000 € 5 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
850 000 € 6 590 € / sq.m.
  • Area: 129 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
775 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
510 000 € 4 470 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
485 000 € 7 240 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
325 000 € 5 800 € / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
799 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
724 000 € 6 030 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
429 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
605 000 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4