Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 390 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
9 800 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 1750 sq.m.
  • Plot Area: 4280 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
530 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 495 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 650 000 € 6 850 € / sq.m.
  • Area: 533 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 195 000 € 11 950 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 3679 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
395 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
430 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
749 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
2 205 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
650 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
990 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
745 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
340 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
785 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 975 000 € 5 340 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1296 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 5