Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 719 600 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
796 400 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 064 800 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 764 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 761 000 € 7 890 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1801 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 533 900 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 300 800 € 7 800 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1108 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
412 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
471 900 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
578 200 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 461 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
766 900 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 554 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 067 700 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
584 100 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 272 sq.m.
  • Plot Area: 3770 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
884 900 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 1060 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 533 900 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 273 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
377 600 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4