Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 000 000 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 755 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
630 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
749 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1543 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 785 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 526 sq.m.
  • Plot Area: 792 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 680 000 € 4 470 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
325 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 100 000 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1280 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 765 sq.m.
  • Plot Area: 1771 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 €
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 800 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 300 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 673 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
690 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
720 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4