Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 949 800 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 880 sq.m.
  • Plot Area: 1314 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
648 900 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 286 100 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Plot Area: 599 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 359 800 € 10 260 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 710 900 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 300 800 € 8 520 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
466 100 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 142 sq.m.
  • Bedrooms: 3