Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
931 600 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
920 000 €

Villa, Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 790 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 493 500 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2046 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 162 200 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
815 200 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 036 400 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
4 075 800 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 476 sq.m.
  • Plot Area: 1109 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 9 320 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 805 000 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 561 900 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 2336 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
797 700 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1595 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 6 060 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 990 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5