Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 834 700 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 1418 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 713 700 € 7 600 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 2480 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 719 600 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
796 400 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 064 800 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 775 700 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 878 sq.m.
  • Plot Area: 2069 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 943 900 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1642 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 032 400 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1075 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
412 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
471 900 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
578 200 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 461 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
448 400 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
939 100 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 995 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 289 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 890 800 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 428 sq.m.
  • Plot Area: 2853 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 404 100 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1209 sq.m.
  • Bedrooms: 4