Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 200 000 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
650 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
525 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
400 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
470 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 5