Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
230 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 2
For Sale
1 700 000 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
1 970 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 8
For Sale
998 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 9948 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 689 sq.m.
  • Plot Area: 160000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 800 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 596 sq.m.
  • Plot Area: 5059 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
210 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
995 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Plot Area: 2382 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 590 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 2077 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 625 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 850 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 13500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
520 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3