Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
423 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
475 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
385 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 400 000 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
895 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 494 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
599 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 300 000 € 5 890 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
875 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
525 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
920 000 € 3 380 € / sq.m.

Gorgeous flat, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 272 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
1 620 000 € 7 360 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
790 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 489 200 € 9 730 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
999 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3