Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 950 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 200 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
995 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 282 sq.m.
  • Plot Area: 818 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 695 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 000 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 5913 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 900 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 1014 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 468 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 627 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
928 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 895 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
895 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 1003 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 295 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1041 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
870 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 833 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 995 000 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 5160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 095 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 524 sq.m.
  • Plot Area: 490 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 431 sq.m.
  • Plot Area: 4504 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 10
For Sale
850 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 251 sq.m.
  • Plot Area: 763 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3