Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
314 400 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 018 400 € 5 790 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
11 639 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 1740 sq.m.
  • Plot Area: 3118 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
872 900 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 515 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 793 400 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 613 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
814 700 €
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 4