Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 400 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
626 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
6 500 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Rooms: 8
For Sale
630 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 388 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
660 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 804 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 950 000 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 190 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 050 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 150 000 € 9 840 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
3 500 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
10 000 000 €

Villa, Girona, Catalunya, Spain

Girona, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Rooms: 4