Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 129 700 € 6 210 € / sq.m.
  • Area: 665 sq.m.
  • Plot Area: 3845 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 480 700 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1895 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 999 900 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 551 sq.m.
  • Plot Area: 1641 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
702 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 501 100 € 9 920 € / sq.m.
  • Area: 1059 sq.m.
  • Plot Area: 2013 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 427 500 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 1136 sq.m.
  • Plot Area: 1913 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
820 000 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 5842 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 651 900 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 381 sq.m.
  • Plot Area: 1075 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 056 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 444 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 5