Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
648 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 759 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 536 800 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 679 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 182 800 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 563 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
10 619 100 € 12 810 € / sq.m.
  • Area: 829 sq.m.
  • Plot Area: 1644 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
911 100 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 1591 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 286 100 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Plot Area: 599 sq.m.
  • Bedrooms: 4