Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 075 800 € 6 200 € / sq.m.
  • Area: 657 sq.m.
  • Plot Area: 2904 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 106 300 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 969 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 4 470 € / sq.m.
  • Area: 911 sq.m.
  • Plot Area: 4069 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
5 764 300 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 722 sq.m.
  • Plot Area: 4828 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
7 860 400 € 8 270 € / sq.m.
  • Area: 950 sq.m.
  • Plot Area: 4237 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
809 300 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 715 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 746 800 € 6 280 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 806 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
9 199 600 € 11 660 € / sq.m.
  • Area: 789 sq.m.
  • Plot Area: 1750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 959 300 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 202 400 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 934 sq.m.
  • Plot Area: 3059 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
669 600 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1130 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 599 800 € 8 630 € / sq.m.
  • Area: 533 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 202 400 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 756 sq.m.
  • Plot Area: 4942 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 561 900 € 6 340 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 1167 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 037 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 027 700 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 770 sq.m.
  • Plot Area: 1240 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
576 400 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4