Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
634 400 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 369 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
207 900 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 419 800 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 1233 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Storeys count: 3
For Sale
223 600 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
522 400 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
219 100 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3