Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 300 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 3170 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
650 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
802 900 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 260 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
16 000 000 € 20 000 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Rooms: 11
For Sale
690 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
9 600 000 € 8 730 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
850 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
890 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 518 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 570 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 457 sq.m.
  • Plot Area: 1564 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 8
For Sale
630 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3