Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 800 000 € 11 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
626 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 250 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
850 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1506 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
3 700 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 9
For Sale
650 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Rooms: 4