Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 822 400 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 608 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
547 300 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 164 500 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 251 sq.m.
  • Plot Area: 828 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
774 400 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 983 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 222 700 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 565 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
698 700 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 083 000 € 5 410 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
384 300 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3