Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 400 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 550 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
650 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1506 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 250 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
398 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
4 875 000 € 12 190 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Rooms: 8
For Sale
5 800 000 € 11 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 650 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 950 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
3 850 000 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
6 000 000 € 9 230 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 800 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1957 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 600 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4