Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
239 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 173 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 311 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
340 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
325 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
315 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
315 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
640 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 400 000 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 8 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
595 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
879 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4