Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 300 800 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1173 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 135 500 € 7 340 € / sq.m.
  • Area: 836 sq.m.
  • Plot Area: 1736 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
330 400 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
879 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 208 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 713 800 € 4 520 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
766 900 € 4 510 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 932 sq.m.
  • Bedrooms: 4