Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
878 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 566 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
979 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 558 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 650 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 950 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 863 sq.m.
  • Plot Area: 5414 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 000 000 € 4 820 € / sq.m.
  • Area: 623 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 495 000 € 8 910 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 3608 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 995 000 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 475 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 376 sq.m.
  • Plot Area: 444 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 €
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
4 300 000 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 673 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
3 300 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 1027 sq.m.
  • Plot Area: 4017 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 950 000 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 7293 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 950 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 1157 sq.m.
  • Plot Area: 3958 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 975 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 484 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
550 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Rooms: 8
For Sale
1 295 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
199 500 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3