Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 280 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 750 000 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 4942 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 595 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 948 sq.m.
  • Plot Area: 1693 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
630 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 872 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
675 000 € 1 590 € / sq.m.

Fabulous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 500 000 € 10 320 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6