Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
350 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2500 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
790 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 1909 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
265 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 750 000 € 6 840 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 5315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 375 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 703 sq.m.
  • Plot Area: 3650 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 975 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 873 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 690 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1018 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
530 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 495 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
599 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
795 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
449 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 205 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
650 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
990 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
745 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5