Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
343 500 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
640 500 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 561 900 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 857 400 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
460 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
494 900 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 250 400 € 8 570 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 2703 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
208 400 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 212 600 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1949 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 374 100 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
465 800 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 445 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 599 800 € 5 950 € / sq.m.
  • Area: 773 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 096 100 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 674 sq.m.
  • Plot Area: 1564 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 329 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 512 sq.m.
  • Plot Area: 1121 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 735 100 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5