Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
689 500 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 327 800 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
300 400 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 385 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 570 900 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1330 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 075 800 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 045 200 € 4 810 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 935 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 150 400 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 355 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 314 200 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 595 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Bedrooms: 4