Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 075 800 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 775 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
260 300 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
597 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 259 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
1 449 800 € 3 620 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
188 100 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 45 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 863 200 € 6 010 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 123 700 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 436 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5