Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1124 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 496 400 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 164 500 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 474 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 403 200 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
873 400 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
920 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
797 700 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
803 500 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 561 900 € 7 120 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 805 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 857 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
873 400 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 222 700 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
966 500 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
425 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 182 000 € 8 620 € / sq.m.
  • Area: 601 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 911 300 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 692 sq.m.
  • Plot Area: 1590 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 4