Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 513 900 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
902 500 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 158 700 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 820 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 857 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
873 400 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 754 100 € 13 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 222 700 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 688 500 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
809 300 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 744 400 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 455 600 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
634 700 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 748 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
570 600 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
885 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7