Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
47 761 000 ₽ 274 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 775 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
101 600 000 ₽ 249 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 407 sq.m.
  • Plot Area: 1490 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
75 549 000 ₽ 165 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 457 sq.m.
  • Plot Area: 508 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
58 616 000 ₽ 222 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 134 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
225 779 000 ₽ 372 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 607 sq.m.
  • Plot Area: 2345 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
155 874 000 ₽ 268 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
60 352 000 ₽ 76 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 789 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
186 702 000 ₽ 121 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 1540 sq.m.
  • Plot Area: 640000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 11
For Sale
104 206 000 ₽ 104 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 70000 sq.m.
  • Bedrooms: 13
  • Bathrooms: 5
For Sale
104 206 000 ₽ 306 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 18700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
104 206 000 ₽ 131 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 150000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
251 830 000 ₽ 345 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 729 sq.m.
  • Plot Area: 26000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
382 087 000 ₽ 1 114 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
76 417 000 ₽ 185 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 411 sq.m.
  • Plot Area: 1620 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
47 761 000 ₽ 113 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 421 sq.m.
  • Plot Area: 174 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
169 334 000 ₽ 376 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
590 498 000 ₽ 255 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 2316 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7