Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
665 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
585 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 181 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 379 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 6 870 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 765 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 862 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 990 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2689 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 651 sq.m.
  • Plot Area: 1432 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
172 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
195 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 100 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 507 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
930 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 688 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
630 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 709 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
182 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 198 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
220 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 534 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
127 900 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
495 000 €

Villa, Ardiaca, Catalunya, Spain

Ardiaca, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
1 450 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4