Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
373 100 € 3 620 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Storeys count: 23
  • Bedrooms: 2
For Sale
850 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
283 200 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 480 700 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 497 sq.m.
  • Plot Area: 2944 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 784 400 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 970 sq.m.
  • Plot Area: 10400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
914 400 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 816 sq.m.
  • Bedrooms: 4