Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
550 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
550 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
990 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 000 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 1980 sq.m.
  • Plot Area: 3176 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 600 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 713 sq.m.
  • Plot Area: 4356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 499 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
760 000 €

Villa, Cambrils, Catalunya, Spain

Cambrils, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 395 000 € 7 750 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
6 300 000 €

Villa, Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain

Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 5528 sq.m.
For Sale
845 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 14680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2