Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
23 794 000 ₽ 253 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
23 620 000 ₽ 157 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
17 281 000 ₽ 261 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 328 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
28 222 000 ₽ 156 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 565 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
486 293 000 ₽ 741 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 656 sq.m.
  • Plot Area: 2060 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
108 547 000 ₽ 316 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 1085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
686 020 000 ₽ 929 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 738 sq.m.
  • Plot Area: 1012 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
477 609 000 ₽ 376 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 1269 sq.m.
  • Plot Area: 2008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
303 933 000 ₽ 868 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
66 865 000 ₽ 336 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 806 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
65 128 000 ₽ 217 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
321 301 000 ₽ 447 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 718 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
112 889 000 ₽ 250 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
72 944 000 ₽ 182 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5