Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
15 631 000 ₽ 169 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
32 912 000 ₽ 167 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
256 172 000 ₽ 337 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 760 sq.m.
  • Plot Area: 973 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
128 520 000 ₽ 428 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1360 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
112 889 000 ₽ 235 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1175 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
104 206 000 ₽ 270 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
26 920 000 ₽ 76 900 ₽ / sq.m.

Fabulous villa, Denia, Comunitat Valenciana, Spain

Denia, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1250 ares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
23 446 000 ₽ 234 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 282 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
69 036 000 ₽ 460 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
182 360 000 ₽ 421 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 2039 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
21 614 000 ₽ 160 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 227 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
45 156 000 ₽ 370 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
20 146 000 ₽ 201 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 164 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
21 275 000 ₽ 190 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 156 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3