Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 690 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 597 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
890 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
497 900 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
958 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 950 000 € 5 270 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
385 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 217 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
848 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 858 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 390 000 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 990 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 700 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1488 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 380 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 398 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 150 000 € 9 030 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 860 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5