Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
930 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 711 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
82 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
109 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
85 000 € 850 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
895 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
415 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
340 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
580 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 299 000 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
850 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
130 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
80 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
86 000 € 1 180 € / sq.m.

Cozy chalet, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3