Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
466 100 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Plot Area: 6766 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
7 079 400 € 13 180 € / sq.m.
  • Area: 537 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 303 700 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 533 900 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
411 800 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 68 sq.m.
  • Bedrooms: 3