Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 160 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 545 000 € 7 730 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.

Fabulous villa, Javea, Comunitat Valenciana, Spain

Javea, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
160 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 535 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
299 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 300 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
360 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 1700 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
555 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 800 ares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
527 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 847 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
819 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 974 ares
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
415 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 800 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
619 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 920 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 577 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
445 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 11267 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
370 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 6 230 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 900 ares
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1000 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1633 ares
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3