Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
995 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 700 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 699 sq.m.
  • Plot Area: 2185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 295 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 590 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 800 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
535 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 889 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 2950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 350 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 691 sq.m.
  • Plot Area: 588 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
749 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4