Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
133 198 000 ₽ 333 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1310 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 536 903 000 ₽ 918 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 1674 sq.m.
  • Plot Area: 6847 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 536 903 000 ₽ 1 650 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 931 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 305 354 000 ₽ 921 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 2502 sq.m.
  • Plot Area: 8778 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
66 756 000 ₽ 333 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
148 567 000 ₽ 174 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 854 sq.m.
  • Plot Area: 1340 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
179 305 000 ₽ 303 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
122 952 000 ₽ 486 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 253 sq.m.
  • Plot Area: 16760 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
56 353 000 ₽ 279 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 202 sq.m.
  • Plot Area: 1055 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
112 706 000 ₽ 281 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
58 300 000 ₽ 174 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 1081 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
225 412 000 ₽ 250 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 3547 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
28 586 000 ₽ 219 900 ₽ / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
122 952 000 ₽ 599 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 1111 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
32 275 000 ₽ 189 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 575 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
27 664 000 ₽

Villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Plot Area: 872 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
189 551 000 ₽ 386 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 2250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
173 670 000 ₽ 578 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
101 948 000 ₽ 219 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6