Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 309 600 € 8 850 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 775 700 € 13 480 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 936 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 528 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 346 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 327 400 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1552 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 032 400 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 555 sq.m.
  • Bedrooms: 4