Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
873 400 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
920 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
797 700 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
803 500 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 036 400 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
524 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 688 500 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
463 500 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 531 400 € 7 900 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 754 100 € 13 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 036 400 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 803 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 455 600 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1607 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
966 500 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
425 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 182 000 € 8 620 € / sq.m.
  • Area: 601 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 911 300 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 692 sq.m.
  • Plot Area: 1590 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6