Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 129 700 € 8 260 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4163 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 297 900 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 179 800 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 666 sq.m.
  • Plot Area: 3268 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 474 900 € 4 820 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 882 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 120 900 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 150 400 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 875 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 303 700 € 4 930 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 640 100 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 8033 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
938 000 € 5 860 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 300 800 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 1268 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 303 700 € 7 700 € / sq.m.
  • Area: 429 sq.m.
  • Plot Area: 1961 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 212 300 € 6 200 € / sq.m.
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 705 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 592 900 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1913 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 362 700 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 336 sq.m.
  • Plot Area: 857 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 569 300 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
884 900 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 828 800 € 7 590 € / sq.m.
  • Area: 241 sq.m.
  • Plot Area: 1026 sq.m.
  • Bedrooms: 4