Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 400 000 € 12 830 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 900 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 729 sq.m.
  • Plot Area: 26000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 150000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 18700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 70000 sq.m.
  • Bedrooms: 13
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 150 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1540 sq.m.
  • Plot Area: 640000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 11
For Sale
695 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 789 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 795 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 600 000 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 607 sq.m.
  • Plot Area: 2345 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
675 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 134 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
870 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 457 sq.m.
  • Plot Area: 508 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 170 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 407 sq.m.
  • Plot Area: 1490 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
550 000 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 775 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2