Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 700 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 350 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 900 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 959 sq.m.
  • Plot Area: 4058 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
12 500 000 € 7 530 € / sq.m.
  • Area: 1660 sq.m.
  • Plot Area: 4125 sq.m.
  • Bedrooms: 14
  • Bathrooms: 12
For Sale
11 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 2300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 13
For Sale
6 500 000 € 7 390 € / sq.m.
  • Area: 880 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 250 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 910 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
8 950 000 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 1300 sq.m.
  • Plot Area: 6790 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 9
For Sale
2 650 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
6 000 000 € 12 990 € / sq.m.
  • Area: 462 sq.m.
  • Plot Area: 2281 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
5 950 000 € 7 350 € / sq.m.
  • Area: 810 sq.m.
  • Plot Area: 5755 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 450 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
9 900 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 33700 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 9
For Sale
3 100 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 995 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 000 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
2 495 000 € 6 650 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4