Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 000 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 865 sq.m.
  • Plot Area: 2262 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
419 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
990 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
557 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 6
For Sale
450 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 387 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 858 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 150 000 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 751 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 600 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 700 000 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 400 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 647 sq.m.
  • Plot Area: 1204 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 700 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 450 000 € 7 590 € / sq.m.
  • Area: 323 sq.m.
  • Plot Area: 12537 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
570 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 446 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
875 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
979 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3