Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
124 500 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
86 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
149 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 330 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 414 sq.m.
  • Plot Area: 1071 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 590 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 2077 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
530 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
279 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 816 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
199 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
280 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
820 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
99 900 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
97 500 € 980 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2